Vyvážačka dreva Farma CT 6,3 – 9 4WD

Najpredávanejší traktorová vyvážačka v Európe

Lesný vyvážacie vlek FARMA CT 6,3-9 je najpredávanejšou traktorovú vyvážačkou na európskom trhu. Tento typ vyvážacího vleku sa vyrába už 20 rokov. Postupom času bol samozrejme zdokonaľovaný a upravovaný po technickej stránke na základe návrhov a námetov vlastníkov a operátorov tohto výnimočného stroja.

Nákupom tohoto vleku si kupujete perfektne spracovaný lesnícky stroj, ktorý má v sebe ukryté viac ako 20 rokov profesionálneho vývoja vyplývajúceho z každodenného nasadenia pri práci v lese, čím sa nemôže pochváliť žiadny z jeho konkurentov.

Našu ponuku vyvážacích prívesov FARMA si môžete pozrieť v kategórii „Vyvážačky FARMA„.

Základné technické vlastnosti

Vyvážacie vlek má nosnosť 9 ton, je vybavený kývnymi nápravami a je homologovaný pre prevádzku na verejných komunikáciách Českej a Slovenskej republiky. Hydraulická ruka má dosah úctyhodných 6,3 metra (jeden hydraulický výsuv, valec vnútri žeriavu) a možno ju z vleku ľahko a rýchlo demontovať spoločne s podpernými nohami a používať ju potom zvlášť v 3 – bodovom závese traktora.


Traktorová vyvážačka FARMA CT 6,3 – 9

Základná dĺžka vyvážacího vleku je 5,36 pri šírke 2,14 a výške 2,50 m. Ložná plocha je dlhá 3,57 m a možno ju zväčšiť zakúpením predĺženie, ktoré Vám umožní pohodlne prevážať aj dlhšie sortimenty.

Vyvážačka je už v základnej výbave vybavená hydraulicky polohovateľnou ojou pre lepšie manévrovanie v poraste a extrémne odolnými 14 – tich plátnovými pneumatikami. Brzdy sú na výber vzduchové, kvapalinové alebo vzduchokvapalinové a to jednej alebo oboch náprav.

Hydraulické rozvádzače

Hydraulickej ruky FARMA sa okrem iného pýši najširšou ponukou ovládanie na trhu. V základnej výbave je dodávaný tzv. dvojpákový krížový hydraulický rozvádzač. Zákazník si môže zvoliť tiež trojosové ovládanie (tzv. parožia), elektromagnetický rozvádzač, hydraulické servo, proporcionálne joysticky, diaľkové ovládanie, atď.

Príslušenstvo hydraulickej ruky

Na prianie zákazníka môžu byť žeriavy FARMA vybavené tlmičom pohybov, hydraulickým navijakom, alebo tiež pracovným osvetlením. Kulatinový drapák veľmi ľahko vymeníte za drapák určený pre nakládku klestu a potěžebních zvyškov, nakladač sypkých materiálov alebo dokonca aj stínacia hlavicu FARMA BC18 určenú pre výrubu drevín a kríkov do priemeru 18 cm.

Príslušenstvo vyvážacího vleku

Variabilný vyvážacie vlek chrbticové konštrukcie je vyrobený z kvalitnej švédskej ocele a možno ho na želanie zákazníka predĺžiť alebo tiež rozšíriť. Možno ho vybaviť LED osvetlením, vaňou na raždie a alebo tiež 4WD pohonom kolies vloženým kolieskom.

Viac informácií o vleku FARMA CT 6,3 – 9 sa dozviete tiež na tel .: +420 773 984 518.

Traktorová vyvážečka s pohonem kol
Traktorová vyvážačka s pohonom kolies

Partnerské weby