Prečo práve FARMA?

Vyvazacky FARMA

1) Farma = najširší sortiment na trhu

2) Ponúkame veľmi kvalitné a zároveň cenovo dostupné príslušenstvo pre Vaše hydraulické žeriavy. V našej ponuke nájdete lesníckej drapáky, pôdne lopaty, vkladacie lyžice, drapáky pre zber klestu a v neposlednom rade štiepacie hlavicu Farma BC 18. Bezkonkurenčná kvalita za neprekonateľnú cenu.

3) Hydraulické žeriavy možno vybaviť adaptérom pre pripojenie do 3 – bodového závesu a veľmi jednoducho použiť v kombinácii priamo s traktorom.

4) Zákazníkom, ktorým nestačí predĺženie ložnej plochy vyvážacího vleku či predĺžení klaníc ponúkame klanice, ktoré ložnú plochu vyvážacího vleku rozšíri a tým zvýši objem vyvážané hmoty na jednu nakládku. Tieto klanice sú najvhodnejšie pre vyvážanie klestu.

5) V závislosti na zaťažení nápravy vyvážacího vleku ponúkame vleky s nosnosťou od 6 ton až po plne profesionálne „vyvážačky za traktor“ s nosnosťou 16 ton.

6) Hydraulické žeriavy Farma sú k dostaniu v modeloch s dosahom ramena od 3,8 až po 8,5 metra.

7) Konfigurácia podľa Vašej špecifikácie, zostavené priamo pre Vaše účely.

8) Ložná plocha vyvážacích vlekov Farma môže byť veľmi jednoducho predĺžená. Ponúkame kompletný sortiment príslušenstva pre vleky Farma ako je extra pár klaníc, predĺženie klaníc, brzdy, svetlá, atď., a to všetko od najmenších vlekov až po vyvážacie vlek Farma T 16 4WD G2, ktorý je navyše vybavený hydraulicky polohovateľným podvozkom.

9) V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať: JPJ Forest, s.r.o., Stará Paka – Ústí 78, 507 91, ČR, tel .: +420 773 202 321, e-mail: info@vyvozky.sk, www.vyvozky.sk

KONTAKTOVAT IHNEĎ


Partnerské weby