Novinka v ponuke vyvážacích vlekov – FARMA T17

FARMA T17
  • Modulárny systém klaníc umožňuje voziť výrezy v hraních 2×2,5 a 2×3 m
  • Dvojitý rebrinový rám
  • Bohatá ponuka voliteľného príslušenstva
  • Nízka hmotnosť vleku maximalizuje jeho nosnosť
  • 3 páry klaníc v základnej výbave
  • Hydraulickej ruky od typu veľkosti C7.0 a vyššie

Ak potrebujete vyvážať rýchlo a efektívne veľké objemy dreva, tak je vyvážacie vlek FARMA T17 určený presne pre Vás. Extrémne dobrou terénne dostupnosť zaisťuje nevídaná svetlá výška (630 mm) a nízky merný tlak pneumatík na pôdu. Ložná dĺžka je 5 400 mm a ložná plocha úctyhodných 3.3 m2. Napriek svojej veľkosti je FARMA T17 prekvapivo obratný vlek a to najmä vďaka šikovne umiestnené hydraulicky natáčacie oji, čo poskytuje „lomenia“ vleku pri natáčaní v tom najvhodnejšom mieste. Vďaka modulárnemu systému klaníc môžete na vleku T17 voziť sortimenty najrôznejšieho druhu a dĺžok a v niekoľkých hrániach za sebou. V štandardnej výbave je vlek dodávaný s bežnými ohýbanými klanicami, ktoré sa používajú na bežných vyvážacích vlekoch a dodať ho vieme aj s „profi“ variantom klaníc používaných na lesné traktory (bežné vyvážečky s vlastným hnacím ústrojenstvom).

vyvážačka FARMA T17

Obutie si môžete vybrať z niekoľkých variantov až po veľkosť 710/40 na disku 22,5 (výška kolesa cca 114 cm). Vybrať si môžete z veľkého množstva príslušenstva, typov ovládanie a typov pohonu hydraulického systému. Ponúkame tiež niekoľko druhov pohonu kolies. Vyvážečku môžeme dodať bez pohonu kolies, s pohonom kolies tzv. vloženým kolieskom s hydromotory Parker – „Robsonová vojne“ alebo špičkovým pohonom kolies 2WD alebo 4WD hydromotory Black Bruin. Vy vyberiete, my dodáme!

Vyvážacie vlek Farma T17

vyvážačka dreva FARMA

Vyvážačka dreva Farma s nosnosťou 17 t

Vyvážačka dreva Farma T17


Ak máte akýkoľvek dotaz alebo požiadavku, kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formulára nižšie, e-mailu: info@vyvazacka.sk alebo na tel .: +420 773 202 321
Partnerské weby